Kuzu Paça Çorbası Satın Al
Kuzu Paça Çorbası Satın Al

Kuzu Paça Çorbası

  • 500 ml

Kolajen zengini, ilaç yerine gerçek şifa ve artık evde uğraşmanıza gerek yok... Sadece kendi Karayaka kuzularımızın paçalarını hiçbir kimyasal madde kullanmadan temizliyor, tesisimizde, hijyenik ortamda, içine defne yaprağı, tuz, limon ve sarımsak koyarak çorbaları hazırlıyor ve şişeliyoruz. Size de sadece tencereye koyup, kapağını kapatıp, ısıtmak, isterseniz terbiyesini hazırlamak, isterseniz de sirke, sarımsak, pul biber koyup içmek kalıyor! Çorbaları konsantre şekilde hazırladığımız için yoğunluğunu istediğiniz miktarda su katarak kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Şifa olsun!

İçerik: Nebyan Doğal Kuzu ilikli kemik, Fuska su, Mayi Tuz

Saklama Koşulları

-18 Derece : 6 Ay

+4 Derece : 90 Gün

NOT: Kapağı açılmadan buzdolabında 3 aya kadar muhafaza edebilirsiniz. Kapağı açıldıktan sonra 3 gün içerisinde tüketilmelidir. Uzun sürede tüketecekseniz gelir gelmez buzluğa koymanızı öneririz. Buzlukta 6 aya kadar saklayabilirsiniz.  (Kavanozda buzluğa koymayınız. Cam çatlayabilir.)

Ayrıca, ürünlerimizde Mayi tuz kullanmaktayız. Paça çorbası ve ilikli kemik sularımızda Fuska su kullanılmaktadır.


Dondurulabilir
Dondurulabilir
E-kodsuz
E-kodsuz
Tencere
Tencere

Benzer Ürünler

Tüm Ürünler Kuzu Ürünleri Dana Ürünleri Bebek Ürünleri Mini Porsiyonlar Köfte Ürünleri Sakatat Ürünleri Avantajlı Paketler Şarküteri Ürünleri Nebyan Kiler Süt Ürünleri
kapat
Yeniliklerimiz ve özel indirimlerimizden haberdar olmak için
E-bültenimize abone olun.

0 (850) 305 33 55 Mesaj Yaz
Nebyan Doğal Güvenlik Özellikleri

© 2020 Tüm hakları saklıdır.