HAKKIMIZDAHikayemiz

Bizim hikayemiz, Karadeniz’in dağlarında başlayıp o dumanlı yaylaların çimeninde koşturuyor ve gürül gürül akan azgın derelerinde çağlıyor.

Bizim hikayemiz İstanbul'da bir plaza katında farklı bir yaşam arayışıyla başlamıyor. Bizim hikayemiz yaylalarda yüzyıllardır anlatılan bir hikaye. Yüksek dağlarda, ülkenin en zorlu coğrafi koşullarından birinde, insanların doğayla iç içe hayatta kalma hikayesi. Nesillerdir sürdürülen bir yaylacılık geleneğinin hikayesi. Kendimizi bu hikayenin merkezine koyamayacağımızı biliyoruz. Biz sadece dedelerimizden gelen bu hikayeleri sizlere anlatıyoruz. Bizden sonra da, özgürce akan derelerimiz gibi bu hikayeler de gelecek nesillere aksın istiyoruz. 

Haziran 2014’de kurduğumuz Nebyan Doğal ile dedelerimizden kalan mirasımıza sahip çıkıyoruz.

Karadeniz yaylalarında yüzyıllardır dedelerimiz tarafından devam ettirilen yaylacılığı, doğal hayvancılığı size tanıtıyoruz. Bölgedeki hayvancılığın hak ettiği yere gelmesi için, Karayaka koyunumuzun korunması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Selamlar

Nazlı&İbrahim


Nebyan Doğal

Yaylada gezen Karayaka’dır.
Sürünün başındaki çobandır.
Karadeniz’e kavuşan deredir.
Yayladaki dumandır.
Dinlediğimiz hikayelerdir, türkülerdir.
Bizim içine doğdumuz hayat tarzıdır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Teslimat Günleri ve Şekli


Et fazlasıyla hassas bir gıdadır. Hayvanın yetiştirilmesi kadar, kesildiği koşullar, etin lojistiği, üretim ve paketlenmesi sağlığınızı doğrudan etkiler. Sipariş verdiğiniz etleri, kendi tesisimizde hijyenik koşullarda hazırlayıp, soğuk hava zincirini bozmadan taze olarak sizlere ulaştırıyoruz.


İstanbul içi Salı - Cumartesi günleri arası dağıtım yapıyoruz. Beykoz bölgesine her gün dağıtımımız var (Pazar ve Pazartesi hariç). 

Siparişinizi verirken alternatif teslimat günleri içinden seçim yapabilirsiniz.

*Teslimat saati alamıyoruz, alternatif adres rica ediyoruz.

Teslimatlar gün boyu sürmektedir.


Siparişlerinizi teslimat gününden 1 gün önce en geç öğlen saat 11:00'a kadar vermeniz gerekmektedir. 

Teslimat günleri ilçelere göre değişkenlik göstermektedir.

*İş yerinize teslimat istiyorsanız lütfen sipariş notunuzda iş yeri olduğunu ve saat kaça kadar açık olduğunu belirtiniz.

İSTANBUL TESLİMAT GÜNLERİ

Salı

Beykoz, Ataşehir, Çekmeköy, Ömerli, Kadıköy, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar, Maltepe, Beşiktaş, Beyoğlu, Kağıthane, Sarıyer, Şişli

Çarşamba

Beykoz, Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar, Maltepe,Beşiktaş, Beyoğlu, Kağıthane, Sarıyer, Şişli, Eyüp

Perşembe 

Beykoz, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Bağcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Küçükçekmece, Sultangazi, Zeytinburnu

Cuma

Beykoz, Tuzla, Kartal, Pendik, Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar, Maltepe, Beşiktaş, Sarıyer 

Cumartesi
Beykoz,  Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar, Maltepe,Beşiktaş, Beyoğlu, Kağıthane, Sarıyer, Şişli

* Günlerde değişiklikler olabilir. Haftalık teslimat günlerinde değişiklik yapmamız durumunda siparişinizi verirken seçebileceğiniz teslimat günü alternatifleri yukarıdaki tablodan farklı olabilir.

*İstanbul'da 500 TL ve üzeri alışverişlerde teslimat bedeli alınmamaktadır.


İstanbul GEL-AL Noktaları:

Verdiğiniz siparişleri Gel-Al noktalarından aldığınızda Alt Limit ve Teslimat ücreti bulunmamaktadır.

1- Ebruli Bakkal - Bahçeşehir 2. kısım mah. Avni Akyol Bulvarı, Sofa Bahçeşehir no:7/1 Başakşehir İstanbul
2- Organicasa - Göktürk Merkez Mah. 3. Manolya Sok. no:2/1 Eyüp İstanbul
3- Taze Mutfak - Poligon Mahallesi, Poligon Cd. 2a, 34460 Sarıyer/İstanbul
4-İntema Yaşam -  Kanyon, Levent Mahallesi, Büyükdere Cd. No:185, 34394 ŞİŞLİ/İSTANBUL


İSTANBUL DIŞI TESLİMATLAR:

Teslimat tarihleri ve şekli ile ilgili olarak bize WhatsApp Müşteri iletişim hattımızdan arayarak ya da yazarak ulaşabilirsiniz. 

Yayınlanan teslimat günlerinde değişiklikler olabilir.

ANKARA:

Yaz döneminde 2 haftada bir Cumartesi günleri Ankara'dayız.
*Eve teslimatımız bulunmamaktadır.
3 adet GEL-AL noktamız bulunmaktadır. Size uygun olan teslimat noktasını seçerek belirlenen tarihte gün boyunca saat 10:00-18:00 saatleri arasında siparişlerinizi alabilirsiniz. Alt limit ve teslimat ücreti bulunmamaktadır.

Ankara GEL-AL noktaları:
1) Doğa Dolu Şarküteri - Bosna Hersek Cad., 18 / A, Emek
2) Süt Kardeşler Şarküteri - Abidinpaşa Mah, Tıp Fakültesi Cd. 67/A, 06620 Mamak  
3) Açkar'ın Süt Dünyası - Kızılcaşar Mah. 30 Ağustos Cad. 1209. Sok 11/67

İZMİR:

Yaz döneminde 2 haftada bir Çarşamba günleri İzmir'deyiz.

Hem eve teslimat hem de GEL-AL noktası uygulamamız bulunuyor. Ücretleri farklıdır. 
Eve teslimat mevcuttur. Teslimat bedeli 30 TL'dir.

Siparişlerinizi GEL-AL noktalarından teslim aldığınızda Alt Limit ve Teslimat Ücreti bulunmamaktadır.

İzmir GEL- AL noktası:
- Peypa Gurme Bornova - Peypa Gurme Adres Bilgisi : Manavkuyu Mahallesi, Mustafa Kemal Cd. 140/B, 35100 Bornova- İZMİR


BURSA:

Yaz döneminde 2 haftada bir Cumartesi günleri Bursa'dayız. 
Eve teslimat yoktur.

Siparişlerinizi GEL-AL noktalarından teslim aldığınızda Alt Limit ve Teslimat Ücreti bulunmamaktadır.

Bursa GEL-AL noktası:
- Taze Dükkan Özlüce Adres: 29 Ekim Mah. Cavit Orhan Tütengil Cad. 16B/B Nilüfer - BURSA

*Her türlü sorunuz için bize WhatsApp Müşteri iletişim hattımızdan yazarak ya da arayarak ulaşabilirsiniz.
WhatsApp Müşteri İletişim hattı: 0543 631 3455


Ofis ve Müşteri İletişim Hattı Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cuma: 8:30 - 18:30
Cumartesi: 8:30 - 13:00
Pazar: Ofis ve Müşteri iletişim hattı hizmet vermemektedir.

Yerel Üreticilerimiz

Kendi sürülerimiz dışında Samsun’dan Giresun’a kadar Karadeniz’in farklı yaylalarında yerel üreticilerle beraber çalışıyoruz.

Standartlarımıza uyan üreticilerle kurduğumuz birlik sayesinde istediğimiz sayıda ve doğallıktaki hayvanı temin edebiliyoruz. Üreticilerimiz de geleneksel hayvancılığa devam edip yaylacılık kültürünü yaşatabiliyor.

Bölgemizde nesillerdir hayvancılık yapan, geleneksel hayvancılık bilgisine sahip, kendi ağılı boş duran çok sayıda yetiştirici arkadaşımız var. Bu arkadaşlarımız maddi imkansızlıklardan dolayı hayvan sayılarını arttıramıyor. Tanıdığımız, bizimle çalışabilecek yeterlilikte olan yetiştiricileri seçiyoruz ve onlarla birer sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeye göre yetiştiricinin boş kapasitesiyle uyumlu sayıda hayvanı alıyor ve yetiştiriciye teslim ediyoruz. Tüm masraflar bize ait. Yetiştirici bizim hayvanlarımıza barınma ve bakım sağlıyor. Yaylasını, ağılını, kışlağını paylaşıyor. Bu sistem sayesinde biz tek başımıza yetiştirebileceğimiz hayvan sayısının kat kat üstüne çıkabiliyoruz. Hayvancılık kitaplarında bile olmayan bilgi ve tecrübeye sahip olan yetiştiricilerimizi ekibe katarak onların dedelerinden aldıkları bu bilgilerin boşa gitmemesini sağlıyoruz.

Tesisimiz

Beykoz, Riva’daki tesisimizi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın standartlarına uygun şekilde Ekim 2015’de faaliyete geçirdik.

Sahip olduğumuz son teknoloji ekipmanlar sayesinde müşterilerimizin bütün özel isteklerini karşılayabiliyoruz. Tesisimiz Beykoz İlçe Tarım tarafından yapılan bütün denetimlerden en yüksek derece ile geçmiştir. Tesisimiz İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanları, hijyen uzmanları ve gıda denetimcileri tarafından düzenli olarak denetlenmekte, tüm çalışmalarımız veteriner hekim kontolünde yapılmaktadır.

Tarım Bakanlığı tarafından ruhsatlı Samsun ve Bafra kesimhanelerinde İslami koşullara uygun şekilde karkas hale getirdiğimiz etler soğuk hava aracımızla Beykoz’daki tesisimize getiriliyor. Dinlenme süresi bittikten sonra etlerimiz işleniyor. Hazırlanan ürünler kırmızı ete sağlık bakımından en uygun paket cinsi MAP ambalajlara konularak sizlere ulaştırılıyor. Özel MAP makinası sayesinde etlerimizi klasik plastikle temas ettirmeden sizlere en sağlıklı şekilde ulaştırabiliyoruz.

*Tesisimiz glutensiz bir tesis değildir. Çapraz bulaşma riski vardır. Gluten alerjisi olanlara ve çölyak hastalarına risk oluşturabilir. 

Yeniliklerimiz ve özel indirimlerimizden haberdar olmak için...
E-bültenimize abone olun.

Tel: (0216) 433 33 66 WhatsApp: (0543) 631 34 55

Mesaj Yaz

Nebyan Doğal Güvenlik Özelliklerikapat