Tangala Amber

%100 pastörize inek sütünden. Amber peyniri Fransa'da üretilen Camambert peynirinden esinlenerek geliştirilen özel bir reçetedir. Mahsende 2 hafta olgunlaştıktan sonra tüketici ile buluşuyor. 

 

İdeal olgunluğuna üretim tarihinden itibaren 6 hafta sonra ulaşan Amber, olgunlaştıkça yumuşar. Daha taze hali de tüketilebildiği gibi 6 haftadan sonra çok daha aromatik, keskin kokulu ve akışkan bir hal alan Amber, meraklısına özel lezzetler sunar.

Her halükarda, tüketmek için belirlediğiniz Amber miktarını buzdolabından çıkarttıktan sonra en az 4-5 saat oda sıcaklığında cam bir fanusun içinde beklettikten sonra tüketmenizi tavsiye ederiz.

Tavsiye edilen son kullanma tarihi 3 aydır; buzdolabında 3-5derecede, saklama kabının içinde, yağlı kağıda sarılı olarak muhafaza edilmelidir.

Olgunlaştırmak istediğiniz Amberler için; saklama kabını uzun süre hiç açmadan beklemenizi tavsiye ederiz, nem kaybını en aza indirecektir. Varsa, buzdolabınızın peynir çekmecesi olgunlaştırma için ideal bir yer olabilir.

İçindekiler
%100 Pastorize inek sütü, peynir mayası, tuz


Benzer Ürünler

Tüm Ürünler Kuzu Ürünleri Dana Ürünleri Şarküteri Ürünleri Bebek Ürünleri Mini Porsiyonlar Köfte Ürünleri Sakatat Ürünleri Mangal Ürünleri Etin Yanında Avantajlı Paketler Nebyan Mutfak Nebyan Kiler Süt Ürünleri Tavuk Ürünleri
kapat
Yeniliklerimiz ve özel indirimlerimizden haberdar olmak için
E-bültenimize abone olun.


0 (850) 305 33 55 Mesaj Yaz
Nebyan Doğal Güvenlik Özellikleri

© 2021 Tüm hakları saklıdır.Stok durumu için bölge seçin

Ürünleri göndereceğimiz bölgeyi seçin.