Tangala Pelit İnek Peyniri

  • 500 g

%100 pastörize inek sütünden üretilen Pelit peyniri Italya’nın Peccorino ve Ispanya’nın Manchego peynirlerinden esinlenerek geliştirilen özel bir reçetedir. Pelit peyniri mahsende en az 60gün olgunlaştıktan sonra tüketici ile buluşuyor.

Pakete girdikten sonra tavsiye edilen raf ömrü 12 aydır. Size ulaşan ürünü buzdolabında 3-5 santigrat derecede, saklama kabının içinde, yağlı kağıda sarılı olarak muhafaza edebilirsiniz. Gerektikçe yağlı kağıt değiştirilmelidir.

Vakumlayarak size gönderdiğimiz Pelit peynirinizin vakumu açtıktan sonra kabuğunu temizleyerek bir saklama kabının içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Dolabınızda bekledikçe de olgunlaşacak olan Pelit’in aroması da zenginleşecektir.    

Peynirinizi tüketmek için dolaptan çıkarttığınızda, tüketmeden önce 1-2 saat üzeri kapalı bir kapta oda sıcaklığında bekletirseniz lezzetini daha da iyi hissedeceksiniz.

İçindekiler
%100 Pastörize inek sütü, peynir mayası, tuz


Benzer Ürünler

Tüm Ürünler Kuzu Ürünleri Dana Ürünleri Şarküteri Ürünleri Bebek Ürünleri Mini Porsiyonlar Köfte Ürünleri Sakatat Ürünleri Mangal Ürünleri Etin Yanında Avantajlı Paketler Nebyan Mutfak Nebyan Kiler Süt Ürünleri Tavuk Ürünleri
kapat
Yeniliklerimiz ve özel indirimlerimizden haberdar olmak için
E-bültenimize abone olun.


0 (850) 305 33 55 Mesaj Yaz
Nebyan Doğal Güvenlik Özellikleri

© 2021 Tüm hakları saklıdır.Stok durumu için bölge seçin

Ürünleri göndereceğimiz bölgeyi seçin.