header_img

Süt Ürünleri

Kızılırmak Deltamızın mandalarıyla başladığımız süt ürünlerimize Karadeniz'in meşhur inek tereyağlarıyla devam ediyoruz.  

Amacımız, kırmızı et ürünlerinde sürdürdüğümüz küçük üretici temelli gıda sistemimizi manda ve inek yetiştiriciliği ve ürünleri için de geliştirmek ve zamanla sizlere bu çok kıymetli besin kaynağını daha fazla çeşitte sunabilmek.

Üreticilerimizin yüksek yağ ve protein sahip antibiyotik kalıntısı bulunmayan sütlerinden, katkı maddesi, koruyucu kullanmadan ürettiğimiz ürünlerimiz haftalık olarak kısıtlı sayıda stoklarımızda olacak. Bölgemizdeki tarımsal üretimin sürdürülebilirliğini sağlamayı temel alan kuruluş felsefemizle, sizlere güvenerek tüketebileceğiniz, Tarım Bakanlığı standartlarına uygun yeni ürün grubumuzu sunmaktan dolayı mutluyuz.


Kuzu Ürünleri Dana Ürünleri Şarküteri Ürünleri Bebek Ürünleri Mini Porsiyonlar Köfte Ürünleri Sakatat Ürünleri Mangal Ürünleri Etin Yanında Avantajlı Paketler Nebyan Mutfak Nebyan Kiler Süt Ürünleri Kuru Meyve & Yemiş İçecekler Bal Reçel & Ezmeler Bakliyat Tahıl & Unlar Zeytin & Zeytinyağları Sos Salça Sirke & Turşular Baharat & Tuzlar Atıksız Mutfak Yaban Mersini Organik Yumurta
kapat
Yeniliklerimiz ve özel indirimlerimizden haberdar olmak için
E-bültenimize abone olun.


0 (850) 305 33 55 Mesaj Yaz
Nebyan Doğal Güvenlik Özellikleri

© 2021 Tüm hakları saklıdır.Stok durumu için bölge seçin

Ürünleri göndereceğimiz bölgeyi seçin.