Şarküteri Ürünleri

Nebyan Doğal Gururla Sunar

Gerçek sucuk tadını unutanlara,  çocuklarına sucuk yediremeyenlere, raflardaki sucuklara bakıp bunlarda sucuk mu ey gidi anneannem elleriyle doldururdu sucukları diyenlere... Nitratsız, nitritsiz ve başka hiçbir katkı maddesi kullanmadan sadece kendi kuzu ve dana etlerimizle doldurduğumuz, ısıl işlem görmeden, asarak fermente ettiğimiz sucuklarımız bir önceki cümledeki  bütün sorunlarınıza cevap olacak. Sizi ve ailenizi geçek sucukla tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Fermente sucuğumuzdan sonra kendi danalarımızın kol etlerinden sizin için dana kavurma hazırladık. İster kahvaltıda üstüne yumurta kırın, ister ekmek arası hazırlayın, orta yağlı, tertemiz ve tabi ki katkısız dana kavurmalarımız iyi bir alternatif olacaktır.

Yaz dönemi boyunca Nebyan Doğal şarküteri ürünleri dağıtımı sadece soğuk hava araçla teslimat yapılan yerlerde olmaktadır. Kış döneminde tüm Türkiye’ye gönderim yapabiliyoruz.

Ayrıca, ürünlerimizde Mayi tuz kullanmaktayız. Paça çorbası ve ilikli kemik sularımızda Fuska su kullanılmaktadır.


Kuzu Ürünleri Dana Ürünleri Bebek Ürünleri Mini Porsiyonlar Köfte Ürünleri Sakatat Ürünleri Avantajlı Paketler Şarküteri Ürünleri Nebyan Kiler Süt Ürünleri
kapat
Yeniliklerimiz ve özel indirimlerimizden haberdar olmak için
E-bültenimize abone olun.

0 (850) 305 33 55 Mesaj Yaz
Nebyan Doğal Güvenlik Özellikleri

© 2020 Tüm hakları saklıdır.