Patlatmalık Mısır Satın Al
Patlatmalık Mısır Satın Al
Patlatmalık Mısır Satın Al
Patlatmalık Mısır Satın Al

Patlatmalık Mısır

  • 500 g

Karadeniz kültüründe mısırın yeri ayrıdır. Nenelerimizin yaptığı mısır ekmeğimiz vardır, tavada hamsinin, barbunun, kalkanın olmazsa olmazı mısır unu vardır ve eğer balık tavada mısır unuyla yapılmamışsa o balığa yazık olmuştur. Tabi birde dağ köylerimizde çayın yanında vazgeçilmez patlatmalık mısırlarımız vardır. Sisin, dumanın, çisenin eksik olmadığı dağlarımızda sıcacık bir köy evinde mis gibi yayla suyuyla yapılmış çayın yanında kuzineden çıkmış sıcacık patlamış mısırı gördüğünüzde çocuklardan daha çok sevineceğinize emin olabilirsiniz.

Soğuksu Yaylası eteklerinde kurulu olan Akalan Köyü'nden sözleşmeli üretimimizle sizlere ata tohumu patlatmalık mısırlarımızı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bölgemizin tarımsal ekonomisine sadece hayvancılık olarak değil, korunması gereken bütün ürünlerde destek vermeye ve en doğru ürünleri sizlere ulaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz.


Benzer Ürünler

Tüm Ürünler Etin Yanında Baharat & Tuzlar Sos Salça Sirke & Turşular Zeytin & Zeytinyağları Bakliyat Tahıl & Unlar Bal Reçel & Ezmeler İçecekler Kuzu Ürünleri Dana Ürünleri Bebek Ürünleri Mini Porsiyonlar Köfte Ürünleri Sakatat Ürünleri Avantajlı Paketler Şarküteri Ürünleri Nebyan Kiler Nebyan Mutfak Ham Ballar Süt Ürünleri Kargo Ürünleri
kapat
Yeniliklerimiz ve özel indirimlerimizden haberdar olmak için
E-bültenimize abone olun.


0 (850) 305 33 55 Mesaj Yaz
Nebyan Doğal Güvenlik Özellikleri

© 2021 Tüm hakları saklıdır.