Padronero Red Habanero Acı Sos

  • 100 ml

 Kendi biberlerini kendisi Urla’da üreten, ürettiği biberlerden hiçbir koruyucu madde ve aroma arttırıcı kullanmadan soslarını üreten, acı severlerin son zamanlardaki favorisi, bir Urla markası Padronero Hot’un en çok tercih edilen ürünlerinden Red Habanero acı sos! Acı seviyesi gayet tatmin edici olan Red Habanero acı sos, Padronero’nun acı dünyasına adım atmak için çok ideal!

 Izgara etlerinizin ve tencere yemeklerinizin piştikten sonra üstüne ilave edebileceğiniz acı sosları dilerseniz etlerinizin pişme sürecinde de ilave edebilirsiniz. Pişirme sırasında acısını biraz daha kaybedecektir ancak etlerinize harika bir aroma katacaktır!

Tadım notları: Kestane, yeşil elma, polen, yanık tereyağı

Acı seviyesi: Orta

100 ml

Not: Biberde doğal olarak bulunan kapsaisin yağı bir süre sonra çözünme gösterebildiğinden, beyaz lekeler hâlinde bir görüntü meydana gelebilir. Bu nedenle kullanmadan önce çalkalayınız. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. 

İçindekiler
Red Habanero biberi, su, sirke, tuz, ksantan gum


Benzer Ürünler

Tüm Ürünler Kuzu Ürünleri Dana Ürünleri Şarküteri Ürünleri Bebek Ürünleri Mini Porsiyonlar Köfte Ürünleri Sakatat Ürünleri Mangal Ürünleri Etin Yanında Avantajlı Paketler Nebyan Mutfak Nebyan Kiler Süt Ürünleri Tavuk Ürünleri
kapat
Yeniliklerimiz ve özel indirimlerimizden haberdar olmak için
E-bültenimize abone olun.


0 (850) 305 33 55 Mesaj Yaz
Nebyan Doğal Güvenlik Özellikleri

© 2021 Tüm hakları saklıdır.Stok durumu için bölge seçin

Ürünleri göndereceğimiz bölgeyi seçin.