NeoNebyan Pizza

  • 1 adet - 2 kişilik

 Fırınlarınızı hazırlayın size harika bir haberimiz var! Türkiye’nin tek Gerçek Napoliten pizzacısı, Napoliten Pizza Birliği üyesi Nappo ‘nun nın yeni markası NeoNappo’yla güçlerimizi birleştirdik ve ortaya harika bir pizza çıkardık!

NeoNappo bizim kuzu cotto, pancetta, fermente sucuk, katkısız salam, göbek kaşarı ve manda peynirlerimizi Roma domatesiyle birleştirdi, Napoli’den getirdiği Stefano Ferrara odun ateşlemeli taş fırınında pişirdi, şokladı ve bize 28-30 cm çapındaki harika pizzalarımızı hazırladı!

Size ise Napolililer gibi pizza yapmak için pizzanızı oda sıcaklığında 30 dk. çözdürmek, üzerine 7-10 g. sızma zeytinyağı gezdirmek (isteğe göre hamurun kenarlarını da fırça ile yağlayabilirsiniz),   önceden 220° ısıtılmış fırınınızda statik modda (turbo olmayan) , ızgara telinin üzerinde7 dakika kadar ısıtmak kalıyor!

En havalı akşam yemekleri gözümüzde canlandı, şimdiden elinize sağlık!

Pişirme Önerileri
FırınFırın

Benzer Ürünler

Tüm Ürünler Kuzu Ürünleri Dana Ürünleri Bebek Ürünleri Mini Porsiyonlar Köfte Ürünleri Sakatat Ürünleri Avantajlı Paketler Şarküteri Ürünleri Nebyan Kiler Nebyan Mutfak Ham Ballar Süt Ürünleri
kapat
Yeniliklerimiz ve özel indirimlerimizden haberdar olmak için
E-bültenimize abone olun.


0 (850) 305 33 55 Mesaj Yaz
Nebyan Doğal Güvenlik Özellikleri

© 2021 Tüm hakları saklıdır.