Kuru İncir

  • 200 gr

Aydın, Büyük Menderes Havzası sınırları içerisindeki dağ ve ovalarda yetiştiriciliği yapılan sarılop cinsi incir küçük çekirdekli, ince kabuklu yapısı ve bol lezzetiyle kurutmaya çok uygun bir incir cipsidir. Sarılop cinsi Büyük Menderes Havzası’nın iklimsel ve topografik özellikleri sayesinde sadece bu bölgede en iyi kalitede yetiştirilmektedir. Ayrıca bölgenin mikro iklimi sayesinde incirler ağaç üstündeyken doğal olarak kurutulmaktadır.

Kanyon ve Çekmeköy dükkanlarımızda sizlere sunduğumuz incir cipslerimizi artık kısıtlı sayıda web sitemizden de sizlere sunuyoruz. İster atıştırmalık olarak nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyın, ister yılbaşı akşamı şarküteri tabağınızı süsleyin, isterseniz ara öğünlerde salatanızın üzerine koyun, incir cipslerimizi çok beğeneceğinize emin olabilirsiniz!


Benzer Ürünler

Tüm Ürünler Kuzu Ürünleri Dana Ürünleri Şarküteri Ürünleri Bebek Ürünleri Mini Porsiyonlar Köfte Ürünleri Sakatat Ürünleri Mangal Ürünleri Etin Yanında Avantajlı Paketler Nebyan Mutfak Nebyan Kiler Süt Ürünleri Tavuk Ürünleri
kapat
Yeniliklerimiz ve özel indirimlerimizden haberdar olmak için
E-bültenimize abone olun.


0 (850) 305 33 55 Mesaj Yaz
Nebyan Doğal Güvenlik Özellikleri

© 2021 Tüm hakları saklıdır.Stok durumu için bölge seçin

Ürünleri göndereceğimiz bölgeyi seçin.