Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.
Kırsalda Kalkınma, Kentlerde Gerçek Gıda
  1. Ana Sayfa
  2. Küçükbaş Kurban Paketi
kurban-koc.jpg

Küçükbaş Kurban Paketi

₺4.700,0018-22 Kg

Küçükbaş Kurban Paketimiz, Karayaka koçlarımızın 18-22 kg. kemikli etlerinden oluşuyor. 

Hayvanlarımızın ağırlıkları standart olmadığından paketlerin kilogramları +/- 2 kg değişim gösterebilir.  

Sakatatlardan ciğer, böbrek, yürek veteriner hekim kontrolünden geçtikten sonra tüketimi uygun bulunursa koli içinde yer alır.

Fiyatlarımıza kesim, parçalama, paketleme, adresinize sevkiyat ve KDV dahildir. Standart işlemede karkas kemikli şekilde istediğiniz sayıda eşit parçaya bölünür. İşlemeyle ilgili özel bir isteğiniz olursa bize belirtmeniz gerekmektedir.

Kurban Paketi siparişinizi verirken rastgele bir teslimat tarihi seçerek ilerleyebilirsiniz. Kurban Paketinizin teslimat günü belli olduğunda sizleri arayarak bilgilendireceğiz. 

 

Nebyan Doğal Kalitesiyle Kurban Paketleri

Kurbanlık hayvanlarımız sözleşmeli üretim modelimizle Karadeniz yaylalarında geleneksel yöntemlerle; antibiyotiksiz, GDO’suz, merada beslenen, serbest gezen, kurbanlık özelliği taşıyan Karayaka koçları ve yerli danalardan seçilir. 

Kesimlerimiz Kurban Bayramı'nın 1. günü Bafra Ticaret Borsası Kesimhanesinde İslami koşullara uygun ve en hijyenik ortamda gerçekleştirilir. Kesim öncesinde sizden vekaletiniz alınır. Adınıza kesilen kurbanın son paketlemesine kadar titizlikle takibi sağlanarak İstanbul için Kurban Bayramı'nın 3. ve 4. günü, Ankara için 4. günü sizlere ulaştırılır.

Paketlemelerimiz kurban etinin boyutlarına uygun olarak hijyenik bir şekilde hazırlanır. Soğuk hava araçlarımızla belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Et bağışı kabul eden kendi seçeceğiniz bir hayır kurumuna da paketlerinizin teslimatını yapabiliyoruz.

Aynı zamanda paketlerinizi Çekmeköy ve Ankara dükkanlarımızdan teslim alabilirsiniz.

Tüm sorularınız için 0850 305 33 55 telefon numaramızdan arayabilir ya da aynı numaradan Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz [email protected] mail adresimizden de yazabilirsiniz.

Önerilerimiz

loader
loader
loader
loader
guvenlik© 2022 Her hakkı saklıdır.