Küçükbaş Kurban Paketi 20 kg Satın Al

Küçükbaş Kurban Paketi

  • 20 kg Paket

Kurban paketimiz 20 kg'lık kurbana uygun Nebyan Doğal'ın Karayaka koçlarından seçilir. Kesimlerimiz Samsun'da yapılır. 

Paketlerinizi istediğiniz sayıda kemikli parça içerecek şekilde hazırlıyoruz. Sakatatlarda ciğer, dalak ve yürek veteriner hekim kontrolünde gıda olarak tüketimi uygun ise koli içinde yer alır.

Paketlerin kg’ları +/- 2 kg değişim gösterebilir.

Fiyatlarımıza kesim, parçalama, paketleme, adresinize sevkiyat ve KDV dahildir. 

Dağıtımlarımız bayramın 2 (öğleden sonra), 3 ve 4. günleri yapılacaktır.

Ürünlerinizi işlenmiş halde teslim almak isterseniz, bayramın 3 ve 4. günleri işlemeyi yapıp paketinizi teslim ediyoruz, kg başı 7 TL işçilik ücreti yansıyacaktır.

Tüm işlemlerimiz dini usullere uygun olarak, öncesinde sizden vekaletiniz alınarak, adınıza kesilen kurbanın paketlemeye kadar takibi sağlanarak yapılacaktır.

Paketlemelerimiz kurban etinin boyutlarına uygun şekilde hijyenik bir şekilde hazırlanacak, soğuk hava araçlarımızla İstanbul içinde istediğiniz adrese teslim edilecektir. (Büyükçekmece,Arnavutköy,Silivri,Şile hariç) Et bağışı kabul eden kendi seçeceğiniz bir hayır kurumuna da paketinizin teslimatını yapabiliyoruz.

Tüm sorularınız için (0216) 433 33 66 nolu telefonumuzu arayabilir, 0 (543) 631 34 55 nolu WhatsApp hattımıza mesaj atabilir veya [email protected] adresimize e-mail atabilirsiniz.


Benzer Ürünler

Diğer Kategoriler
Kuzu Ürünleri Dana Ürünleri Bebek Ürünleri Mini Porsiyonlar Köfte Ürünleri Sakatat Ürünleri Avantajlı Paketler Şarküteri Ürünleri Nebyan Kiler Kurban Paketleri Süt Ürünleri
Yeniliklerimiz ve özel indirimlerimizden haberdar olmak için
E-bültenimize abone olun.

Tel: (0216) 433 33 66 Mesaj Yaz
Nebyan Doğal Güvenlik Özelliklerikapat